گفتمان بصیرت زنان و انقلاب اسلامی

شناسه خبر : 23764

1394/11/21

تعداد بازدید : 160

گفتمان بصیرت زنان و انقلاب اسلامی
گفتمان بصیرت زنان و انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه حضرت رقیه (سلام الله علیها ) برازجان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی، پیش از ظهر امروز چهارشنبه گفتمان بصیرت زنان و انقلاب اسلامی برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر شفیعی سخنران این گفتمان گفت: انقلاب یعنی دگرگون شدن در همه عرصه ها و هر انقلاب برای رسیدن به پیروزی اهدافی دارد که متناسب با اهداف آن انقلاب است.

وی افزود: اولین ویژگی که هر انقلابی دارد اینست که خون می خواهد و دومین ویژگی اطلاع رسانی و پیام رسانی انست و در مجموع باید دارای یک حلقه و هسته مرکزی باشد که تا پای جان برای این انقلاب تلاش کند.

شفیعی اظهار کرد: امام«ره» کاری کرد که با کوله باری از تجارب روحانیت، علم، ایمان و اخلاص همه دنیا را با هم همراه کردند و انقلابی را ایجاد کرد که پیشرفته ترین دستگاه های جاسوسی دنیا نتوانسته وقوع آن را پیش بینی کند.امام انقلابی را شروع کرد با محوریت دین، دینی که سال های متمادی غرب و مخالفین دین و مذهب چنین تبلیغات کرده بودند که نمی شود حکومتی را بر مبنای دین و با محوریت دین تشکیل داد ولی انقلاب امام «ره» این کار را کرد و آحاد مردم در آن سهیم بودند.

وی تاکید داشت: این راهپیمایی ها در جهت حفظ انقلاب صورت می گیرد و باید قدر آن را بدانیم.

شفیعی در پایان بیان کردند: دشمنی که نتوانسته در عرصه نظامی ما را به شکست برساند امروز چشم امید به این بسته که در عرصه فرهنگی نظام ما را به نابودی بکشاند. لذا باید خیلی حواسمان باشد که تهاجم فرهنگی دشمن را در نظر داشته باشیم.