بیانیه حوزه علمیه حضرت رقیه برازجان به مناسبت 22 بهمن ماه

شناسه خبر : 38225

1395/11/21

تعداد بازدید : 58

بیانیه حوزه علمیه حضرت رقیه برازجان به مناسبت 22 بهمن ماه
حوزه علمیه حضرت رقیه س برازجان در بیانیه ای ضمن گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از مردم ولایتمدار شهر برازجان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت کرد

 

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان، به مناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حوزه علمیه حضرت رقیه(س) بیانیه صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

 

«جَآءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا»

حق آمد و باطل نابود شد، همانا باطل نابود شدنی است

22 بهمن روز طلوع خورشید آزادی و شکوفایی انقلاب اسلامی گرامی باد. روزی که درخت استقلال به بار نشست و مردم شجاع و فداکار ایران پس از 2500 سال حکومت شاهنشاهی طعم شیرین آزادی و استقلال را چشیدند، روزی که وعده نصرت و یاری الهی محقق شد و استخوان های طاغوت و نظام سلطه در هم شکست .

مردم سربلند و شجاع ایران اسلامی سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی را در حالی جشن می گیرند که نظام مقدس جمهوری اسلامی علی رغم فشارها و تحریم هایی که از سوی دشمنان بر آنها اعمال شده است به درختی تنومند تبدیل شده است که شاخه و برگ های آن تمام منطقه را فراگرفته است.

میوه این درخت بیداری اسلامی که در اکثر نقاط دنیا پایه های ظلم و ستم حاکمان خودکامه را به لرزه درآورده است که حاصل این لرزش، سقوط حاکمان دیکتاتوری است که یکی پس از دیگری به زباله دان تاریخ می پیوندند.

اینک ما طلاب خواهر مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان با گرامی داشت یاد و خاطره جوانان مبارز و شهدای انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل تجدید عهد و پیمان می نماییم و حمایت بی دریغ خود را از رهبر معظم انقلاب و ولی امر مسلمین جهان اعلام می داریم. ضمن دعوت نمودن از اقشار مختلف مردم به خصوص خواهران ارجمند آمادگی خود را جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن اعلام می داریم.